آیا رژیم ساحل جنوبی جواب می دهد؟

با وجود رژیم های غذایی عجیب و غریب در دهه گذشته ، رژیم ساحل جنوبی یکی از بازیگران بزرگ این عرصه بوده است. رژیم غذایی ساحل جنوبی توسط میامی ، متخصص قلب فلوریدا ، آرتور آگاتستون ، در تلاش برای کمک به بیماران قلبی خود برای مقابله با فشار خون بالا و بیماری های قلبی ایجاد شد. رژیم غذایی بر تغذیه کربوهیدرات ها و چربی های خوب بدن مانند گوشت گاو بدون چربی ، ماهی و سبزیجات تمرکز می کند. این برنامه رژیم گیرنده را در سه مرحله طی می کند که در آن برخی غذاها مجاز و ممنوع هستند. پس از سه مرحله رژیم غذایی می تواند مقدار قابل توجهی از وزن خود را کاهش دهد زیرا بدن سندرم مقاومت به انسولین را ایجاد می کند که در آن بدن نمی تواند چربی اضافی تولید کند.

رژیم غذایی به اندازه کافی مشروع به نظر می رسد. این توسط یک متخصص قلب ایجاد بهترین دکتر قلب در مشهد شده است ، به نظر می رسد علمی است ، و ثابت شده است که به میلیون ها آمریکایی کمک می کند وزن زیادی از دست بدهند. اما هنوز این س onال در ذهن همه باقی می ماند که “آیا رژیم ساحل جنوبی برای من م workثر است؟”

به سختی می توان شواهد زیادی را که نشان می دهد این رژیم م worksثر است انکار کرد. با این حال ، باید نگاه کرد که آیا بعد از قطع رژیم ، آیا این روش کار می کند یا خیر. رژیم اتکینز را به خاطر دارید؟ میلیون ها نفر از آن رژیم پیروی کردند و وزن زیادی از دست دادند ، اما به محض اینکه رژیم را متوقف کردند ، همه آنها را دوباره به دست آوردند. این امر در مورد اکثر رژیم ها صادق است و رژیم ساحل جنوبی نیز تفاوتی با آن ندارد.

همانطور که در مورد رژیم اتکینز ، رژیم ساحل جنوبی مرکز تعداد زیادی از روزنامه های منفی بوده است که نشان می دهد رژیم ساحل جنوبی کار نمی کند. دلیل این امر این است که همه رژیم های غذایی با پروتئین بالا مانند رژیم ساحل جنوبی برای قلب بسیار مضر است و در واقع می تواند برای برخی از بیماران قلبی کشنده باشد. باور اینکه رژیم غذایی توسط یک متخصص قلب و عروق طراحی شده بود ، باورش سخت است! گفته می شود چندین پزشک پزشک معتقدند ساحل جنوبی یکی از بدترین رژیم هایی است که افراد مبتلا به مشکلات قلبی می توانند انجام دهند.

از طرف دیگر سکه ، چندین پزشک و متخصص رژیم وجود دارند که پیشنهاد می کنند رژیم ساحل جنوبی برای شما خوب است و راهی مطمئن برای کاهش وزن است. پس از گذراندن مرحله اولیه ، رژیم ساحل جنوبی به طور قابل توجهی متعادل است. علاوه بر این رژیم غذایی وعده های غذایی و میان وعده های معمولی را تشویق می کند ، در حالی که رژیم غذایی خود را مجبور به شمارش کربوهیدرات یا کالری نمی کند.